Z pamiętnika misia Lugo

Line
Z pamiętnika misia Lugo

Miś Lugo był małym misiem o bardzo misiowym rozumku, ale serduszku tak wielkim i tak dobrym i tak radosnym, że uwielbiały go wszystkie dzieci. No i dorośli też. Ludzie poznawali go w różnych sytuacjach, bo często przebywał tam, gdzie ktoś akurat potrzebował pomocnej misiowej łapki - bo miś, jak na prawdziwego misia przystało należał to tych pomocnych misiów.

Najczęściej jednak odwiedzał gabinety stomatologiczne. W jednym mieście, w drugim i w dziesiątym, w tym gabinecie, w innym lub jeszcze bardziej innym, więc jeśli teraz szukasz Lugo, to swoje poszukiwania rozpocznij od odwiedzenia najbliższego dentysty. Może akurat właśnie tam będzie.

Dlaczego tak upodobał sobie gabinety stomatologiczne? To proste. Był dzieckiem (a właściwie misiem) mini dentystki, która była dzieckiem prawdziwej dentystki. Był to miś, który bardzo chciał poznać tajemniczy świat ludzi.

Przykładowy rozdział

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się co nieco więcej o misiu Lugo, zapraszamy do zapoznania się z przykładowym rozdziałem książki.

Chcesz przeczytać więcej?

Jeżeli spodobały Ci się przygody misia Lugo, serdecznie zapraszamy do przeczytania całej książki. Znajdziesz ją na stronie: Dystrybucja ebooków - www.estante.pl

Logo

"Z pamiętnika misia Lugo"

Z pamiętnika misia Lugo, czyli opowieść o tym, jak polubić dentystę.

Data publikacji artykułu: 15 stycznia 2022

Do góry